Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz

ÖZEN Peyz. İzolasyon Yapı Malz. A. Ş. olarak bizler, inşaat sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz yılından bu yana ülkemizin dört bir yanında yüzlerce projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizler, bugün yurtiçinde ve yurtdışında devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. 100'e yakın çalışanımız ile istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Özen Yapı olarak projelerimizdeki hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Özellikle konutta bir marka haline gelen projelerimize yenilerini ekleyerek daha iyi hizmet hedefliyoruz.

Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden ve günümüz şartlarını iyi analiz edebilen ÖZEN Peyz. İzolasyon Yapı Malz. A. Ş. her geçen gün büyümekte ve hizmet verdiği alanları genişletmektedir. Bu gelişmede bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman güvenerek değerli projelerini bizlere emanet eden dostlarımıza bir kez daha teşekkürlerimiz sunarız.

© 2021, Özen Yapı. Tüm Hakları Saklıdır.