Hakkımızda

AKGÜN GRUP

1989'dan günümüze kadar faaliyet gösteren Özen Yapı bünyesinde barındığı dev markalar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı yüzlerce projeye imzasını atmış ve Özen Yapı'yı tercih edenlerin çözüm ortağı olmuştur... Kadrolu uzman uygulama ekibi, konusunda uzman teknik personelleri ve yenilikçi teknolojiye açık bakış açısı ile yapıda temelden çatıya kadar oluşabilcek tüm ince iş taahhütlerini yerine getirmektedir.

Ayrıca tüm yapı malzemelerini, yapı kimyasallarını, iş güvenliği ekipmanlarını, trafik uyarı ekipmanlarını ve hafif inşaar makinalarını bulabileceğiniz geniş mağazası ile satış alanında da hizmet vermektedir.

Şirketimiz gerek yönetim kadrosu gerekse tüm idari ve teknik personelin özverili çalışması sayesinde sektöründe " güvenilir olma " özelliği taşımaktadır. Bu süre içerisinde yer aldığı projelerde kendisini kanıtlayan şirketimiz, tercih edenler için " Çözüm Ortağı " olmaya devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden ve günümüz şartlarını iyi analiz edebilen ÖZEN YAPI, her geçen gün büyümekte ve hizmet verdiği alanları genişletmektedir. Bu gelişmede bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman güvenerek değerli projelerini bizlere emanet eden dostlarımıza bir kez daha teşekkürlerimiz sunarız.

© 2021, Özen Yapı. Tüm Hakları Saklıdır.